Kontakt

Zapraszamy do skontaktowania się z nami. Udzielimy wszelkich informacji niezbędnych w procesie realizacji zamówienia, pomożemy dobrać najlepsze towary i przygotujemy indywidualną wycenę. Jesteśmy do Państwa dyspozycji również w soboty.

Adres

Sportech Sp. z o.o.

ul. Przemysłowa 11a

62-030 Luboń

Godziny otwarcia

poniedziałek - piątek

8:00 - 17:00

sobota

8:00 - 18:00

Kontakt

tel.: +48 (61) 835 00 26

fax.: +48 (61) 830 10 41

e-mail: sportech@sportech.pl

GG: 7043757



Dział reklamacji (Serwis)

Dział księgowości

Magdalena Leszczyńskareklamacje@sportech.pltel. wew. 3
Pełniąca obowiązki księgowejksiegowosc@sportech.pltel. wew. 5

Dział handlowy

Jan Kimla

DESKOROLKI, ŁYŻWOROLKI, ŁYŻWIARSTWO

j.kimla@sportech.pltel. 509 903 695
Michał Gratkowski

SPORTY WALKI, SPORTY ZIMOWE, KOLARSTWO I AKCESORIA

m.gratkowski@sportech.pltel. 61 835 00 26
Donata Kowal

GRY, ZABAWKI, SPRZĘT SZKOLNO TRENINGOWY, TURYSTYKA

kowal@sportech.pltel. 61 835 00 26
Natalia Wyroślak

ODZIEŻ PIŁKARSKA I BIEGOWA

natalia@sportech.pltel. 722 040 070
Piotr Prymas

Zamówienia Internetowe

prymas@sportech.pltel. wew. 2
Sylwia Król

TROFEA SPORTOWE, SPORTY WODNE, TABLICZKI

tabliczki@sportech.pltel. wew. 4
Hubert Kochański

DART, UNIHOK

hubert@sportech.pltel. 512 165 022
Małgorzata Rochowska

KOMPLETY I STROJE SPORTOWE, NAKOLANNIKI SIATKARSKIE

m.rochowska@sportech.pltel. 61 835 00 26
Sylwia Pawlisiak

KOMPLETY I STROJE SPORTOWE, BADMINTON, SPEEDMINTON, TENIS STOŁOWY

s.pawlisiak@sportech.pltel. 61 835 00 26
Anna Krusińska

Nadruki na odzieży

nadruki@sportech.pltel. 61 835 00 26
Sławomir Plencler

OBUWIE, RĘKAWICE I NAGOLENNIKI PIŁKARSKIE

slawek@sportech.pltel. 723 050 010
Rafał Rozwadowski

FITNESS I SIŁOWNIA, TENIS ZIEMNY, SQUASH, PIŁKI

rozwadowski@sportech.pltel. 516 015 520
X

Dostęp dla partnerów handlowych

X

Produkt został dodany do koszyka


Przejdź do koszyka


X

Uwaga! Brak możliwości zamówienia większej ilości!

Proszę sprawdzić koszyk, gdyż ilośc która została dodana przekracza aktualny stan magazynowy




X

Przekroczenie przyznanego kredytu kupieckiego

Nastąpiło przekroczenie twojego limitu kupieckiego o .. zł brutto
Twój wolny kredyt kupiecki wynosi .. zł brutto

Aby kontynuować zamówienie:
  • Zmodyfikuj zawartość koszyka do wartości wolnego kredytu
  • Wybierz inny sposób zapłaty niż przelew terminowy
  • W celu zwiększenia przyznanego kredytu kupieckiego skontaktuj się z opiekunem handlowym lub pod ogólnym numerem telefonu 61 835 00 26




X

Wyprzedaż butów i odzieży do biegania


Zobacz więcej