Kontakt

Zapraszamy do skontaktowania się z nami. Udzielimy wszelkich informacji niezbędnych w procesie realizacji zamówienia, pomożemy dobrać najlepsze towary i przygotujemy indywidualną wycenę. Jesteśmy do Państwa dyspozycji również w soboty.

Adres

Sportech Sp. z o.o.

ul. Przemysłowa 11a

62-030 Luboń

Godziny otwarcia

poniedziałek - piątek

8:00 - 17:00

sobota

10:00 - 18:00

Kontakt

tel.: +48 (61) 835 00 26

fax.: +48 (61) 830 10 41

e-mail: sportech@sportech.pl



Dział reklamacji (Serwis)

Dział księgowości

Magdalena Leszczyńskareklamacje@sportech.pltel. wew. 3
Pełniąca obowiązki księgowejksiegowosc@sportech.pltel. wew. 5

Dział handlowy

Jan Kimla

DESKOROLKI, ŁYŻWOROLKI, ŁYŻWIARSTWO

j.kimla@sportech.pltel. 509 903 695
Donata Kowal

GRY, ZABAWKI, SPRZĘT SZKOLNO TRENINGOWY, TURYSTYKA

kowal@sportech.pltel. 61 835 00 26
Piotr Prymas

Zamówienia Internetowe

prymas@sportech.pltel. wew. 2
Hubert Kochański

DART, UNIHOK

hubert@sportech.pltel. 512 165 022
Leszek Balcerek

OBUWIE, RĘKAWICE I NAGOLENNIKI PIŁKARSKIE

l.balcerek@sportech.pltel. 61 835 00 26
Michał Gratkowski

SPORTY WALKI, SPORTY ZIMOWE, KOLARSTWO I AKCESORIA

m.gratkowski@sportech.pltel. 61 835 00 26
Danuta Zaworska

Nadruki na odzieży

nadruki@sportech.pltel. 61 835 00 26
Rafał Rozwadowski

FITNESS, TENIS ZIEMNY, BIEGANIE, TRENING (ODZIEŻ I BUTY)

rozwadowski@sportech.pltel. 516 015 520
Sylwia Król

TROFEA SPORTOWE, TABLICZKI NA PUCHARY I MEDALE

tabliczki@sportech.pltel. wew. 4
Maciej Kaniasty

ODZIEŻ PIŁKARSKA, PIŁKI NOŻNE

m.kaniasty@sportech.pltel. 61 835 00 26
Małgorzata Rochowska

ZAMÓWIENIA B2B

m.rochowska@sportech.pltel. 61 835 00 26
Sylwia Pawlisiak

ODZIEŻ LIFESTYLE I SPORTSTYLE, BADMINTON, TENIS STOŁOWY

s.pawlisiak@sportech.pltel. 61 835 00 26
Marzena Błaszczak

SPORTY WODNE, NADRUKI NA ODZIEŻY

m.blaszczak@sportech.pltel. 61 835 00 26
Andrzej Wieczorkiewicz

PIŁKI RĘCZNE, DO KOSZYKÓWKI, SIATKARSKIE, PLECAKI, TORBY

a.wieczorkiewicz@sportech.pltel. 61 835 00 26
X

Dostęp dla partnerów handlowych

X

Produkt został dodany do koszyka


Przejdź do koszyka


X

Uwaga! Brak możliwości zamówienia większej ilości!

Proszę sprawdzić koszyk, gdyż ilośc która została dodana przekracza aktualny stan magazynowy




X

Przekroczenie przyznanego kredytu kupieckiego

Nastąpiło przekroczenie twojego limitu kupieckiego o .. zł brutto
Twój wolny kredyt kupiecki wynosi .. zł brutto

Aby kontynuować zamówienie:
  • Zmodyfikuj zawartość koszyka do wartości wolnego kredytu
  • Wybierz inny sposób zapłaty niż przelew terminowy
  • W celu zwiększenia przyznanego kredytu kupieckiego skontaktuj się z opiekunem handlowym lub pod ogólnym numerem telefonu 61 835 00 26




X

DODATKOWY RABAT!


Zobacz więcej